LaaS
Lighting as a service

Atnaujinkite esamą apšvietimo sistemą į inovatyvią LED apšvietimo sistemą be jokių išankstinių kaštų.

 

LaaS (Lighting as a Service) arba apšvietimas kaip paslauga yra verslo modelis, kuriame įmonės gali gauti apšvietimo sprendimus kaip paslaugą, o ne pirkti ar nuomoti apšvietimo įrangą. Šis modelis yra paremtas ilgalaikėmis paslaugų sutartimis su Laas teikėjais, kurie įrengia, prižiūri ir palaiko apšvietimo sistemą už nuolatinį mėnesinį mokestį.

Auditas
Esamos apšvietimo sistemos įvertinimas
Inovacija
Įdiegiama nauja taupanti apšvietimo sistema
Taupymas
Iškart gaunate 80% mažesnes sąskaitas už elektros energiją
Priežiūra
Monitoringas ir priežiūra, kuriuo Jums nereikia rūpintis

LaaS modelio privalumai

1.

Mažos pradinės išlaidos

Nereikia investuoti į naują įrangą.

2.

Finansinis lankstumas

Laas leidžia įmonėms skirti pinigus kitoms verslo plėtros ar tobulinimo iniciatyvoms, nes apšvietimo sistema yra paslauga, o ne turtas, kuris būtų priskiriamas balanse.

3.

Efektyvus energijos naudojimas

Laas paslaugos naudoja energiją taupančią LED apšvietimo technologiją. Tai leidžia verslui sumažinti energijos sąnaudas ir sumažinti energijos sąskaitas.

4.

Nuolatinė priežiūra ir techninė pagalba

Laas paslaugų teikėjas atsako už apšvietimo sistemos įrengimą, priežiūrą ir remontą per visą paslaugų sutarties laikotarpį. Tai leidžia verslui nesijaudinti dėl techninių problemų ar gedimų.

5.

Atnaujinimų galimybės

Laas paslaugų teikėjai gali atnaujinti apšvietimo sistemą su pažangesne technologija, kai tai tampa įmanoma. Verslas visada gali naudotis naujausiais apšvietimo sprendimais be papildomų išlaidų.

6.

Ilgalaikis bendradarbiavimas

Laas paslaugų sutartys dažniausiai yra sudaromos ilgą laiką. Tai užtikrina stabilumą ir ilgalaikį techninį palaikymą verslui.

7.

Tvarumas

LED apšvietimo technologija yra energijos taupanti ir aplinkai draugiška. Naudodamiesi Laas, verslai gali prisidėti prie tvarumo.

8.

Verslo proceso optimizavimas

Laas gali apimti išmaniąjį apšvietimo valdymą, kuris leidžia valdyti ir optimizuoti apšvietimą pagal verslo poreikius ir grafikus.

9.

Prisitaikymas prie kintančių poreikių

Laas paslaugų teikėjai gali pritaikyti apšvietimo sprendimus pagal verslo poreikius, pvz., pramoninius objektus, prekybos objektus bei gatves.

10.

Mažesni administraciniai reikalavimai

Laas paslaugų teikėjai tvarko apšvietimo sistemos administravimą, įskaitant sąskaitų apmokėjimą, techninį palaikymą ir ataskaitų sudarymą, taip sumažinant administracines pareigas verslui.

11.

Sutarčiai pasibaigus

Apšvietimo technika lieka užsakovui.